ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horses 16085154
nr 1608 5154
DALECARLIAN HORSES
2 pcs, 20th century, polykrom bemålning på röd botten. Length: 7- 12 cm. Height: 8-13 cm, , wear, colour loss, torrsprickor.
2 st, 1900-tal, polykrom bemålning på röd botten. Längd: 7- 12 cm. Höjd: 8-13 cm
Condition: , slitage, färgbortfall, torrsprickor
SEK 150
Monday Mars 25 2024
at 19:44:44
20/3 15:39:19
100 kr
25/3 19:35:41